دسته
مطالب مفید
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 5769
تعداد نوشته ها : 55
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem260

گلایه مردم از کند بودن روند واکسیناسیون قابل قبول است، سیاست ما در مقابل کرونا انفعالی بوده، یعنی بعد از آنکه با پیک اول کرونا مواجه شدیم فکر اساسی صورت نگرفت که وارد پیک های بعدی نشویم. متاسفانه حتی ورود به پیک ششم هم دور از ذهن نیست، پس باید فکر جدیدی باشد چون تا وقتی سیاست فعلی برقرار است نباید توقع داشت. بدان معنا که کرونا جلو آید و ما عقب نشینی کنیم و در همین شرایظ شاهد تجمعات و گردهمایی ها و عدم رعایت پروتکل ها باشیم.

وی در عین حال گفت: البته در کشورهایی که واکسیناسیون بطور اساسی صورت گرفته همچنان بر رعایت پروتکل تاکید دارند.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به رونمایی از چند واکسن کرونا، گفت: از مرحله رونمایی تا تولید انبوه فاصله زیادی وجود دارد، برای تولید انبوه به زیرساخت ها، مواد اولیه و کارکنان و اعتبارات ریالی و ارزی نیاز است. از بین مجموعه های تولید کننده واکسن کرونا، واکسن کوو برکت توانسته به دلیل پشتیبانی های مالی به اهدافش برسد و قرار است تا پایان تیر ماه رقم قابل توجهی از واکسن کرونا را تولید و عرضه کند.

وی افزود: از طرف دیگر از آنجا که واکسن محصول انحصاری در اختیار چند کشور است، ما با تحریم مواجه هستیم و لذا باید تمرکز بر تولید داخل باشد. اخیرا هیاتی از کمیسیون بهداشت از مراکز تجمیع واکسن بازدیدی به عمل آورد که نشان از سر و سامان یافتن اوضاع دارد.

محسنی بندپی با اشاره به روند واکسیناسیون در کشور اظهار کرد: تا زمان تزریق واکسن برای دو گروه سنی ۸۰ سال به بالا و ۷۵ تا ۸۰ سال مشکل چندانی وجود نداشت و مشکلات زمانی شروع شد که نوبت به واکسن گروه سنی ۷۰ تا ۷۵ سال رسید. به این دلیل که افراد زیادی را شامل می شد و از طرف دیگر عامه مردم تقاضای تسریع در روند واکسیناسیون داشتند چون هم از زدن ماسک و هم از خود حبسی خسته شده اند، این باعث شد با هجمه ای از تقاضای مردم برای دریافت واکسن مواجه شویم، آن هم در شرایطی که محدودیت عرضه وجود دارد.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: با توجه به قول دکتر مخبر انتظار می رود تا پایان تیر ماه حدود سه میلیون دُز واکسن کوو برکت عرضه شود تا بخشی از نگرانی مردم رفع شده، البته در این شرایط انتظار ما این است که هر فردی بر اساس نوبت خود تقاضای دریافت واکسن کند، همانطور که مقام معظم رهبری هم در نوبت خودشان واکسن دریافت کردند. من به عنوان عضو کمیسیون بهداشت و درمان هنوز واکسن نزدم، می توانستم از طرف نظام پزشکی واکسن بزنم اما ترجیح دادم که هر وقت نوبتم برسد واکسن دریافت کنم. اکنون پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و از سفرها و تجمعات غیر ضروری پرهیز می کنم.

محسنی بندپی با بیان اینکه رسانه ها باید مردم را به داشتن چنین نگاهی ترغیب کنند، گفت: کمبود واکسن مطرح است اما مهمتر از آن وجود آرامش روانی در بین مردم است که به نظر می رسد بر هم خورده است. مردم فراموش نکنند که سویه دلتا قدرت انتقال بسیار بالایی دارد، پس اولویت را بر رعایت پروتکل های بهداشتی به خصوص استفاده از ماسک قرار دهند.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در پایان گفت: همچنان مردم را به داشتن آرامش دعوت و تشویق می کنم، ان شاءالله تا پایان شهریور با قول های داده شده سرعت واکسیناسیون تسریع پیدا می کند.

دسته ها :
جمعه هجدهم 4 1400

گروه متخصصین بیزینس پلنت، با سابقه ای طولانی در حوزه کسب و کار و همچنین اجرای پروژه های نرم افزاری، بصورت متعهدانه و چابک آماده ارائه راهکارهای اختصاصی و همراهی شما برای رساندن کسب و کار شما به اهداف تعیین شده می باشد . فقط به دنبال یک کسب و کار محدود و جزیی نباشید. من تجربه فرایند توسعه بسیاری داشته ام، بنابراین ما فقط بیانیه ای ساده از کار را می نویسیم که نوع خدماتی را که انجام خواهم داد مشخص می کند و موارد قابل تحویل را لیست می کند. به عنوان مثال، برخی از شرکت ها یک تحلیلگر کسب و کار باتجربه را برای یک پروژه توسعه نرم افزار خاص بر اساس قرارداد استخدام می کند. طرح طرح توجیهی پرورش مرغ گوشتی به ظرفیت ۱۰۰۰۰ قطعه بر اساس آخرین وضعیت مالی در سال جدید بنا شده است و کاملا منطبق با استاندارد های ملی در وزارت صنایع و معادن و ارگان های مربوطه است. در این شکل از مارکتینگ، شما افراد را به وب سایت یا اپلیکیشن مربوطه متصل می کنید و اگر فرد مورد نظر محصول یا خدمات خریداری نمود شما نیز از قبال فروش آن محصول سود دریافت می کنید.

بخش اعظم کار من برای جک مشاوره خارج از سایت (یعنی در خانه من است) یا به صورت همکاری و مشارکت است. این مشارکت برای هر دو ما آموزنده و لذت بخش بود. ارزش افزوده در ترکیه و ایران هر دو وجود دارد. 15. دیگه چه سوالاتی ممکنه تو این زمینه وجود داشته باشه که پاسخ دادن به اون ها ریسک راه کسب و کار ما رو به صفر برسونه؟ اما اگر آنها همان فعالیت های قبل از مشاوره من را ادامه دهند، بازده سرمایه گذاری صفر را دریافت می کنند. آنها فکر می کنند هر آنچه که من پیشنهاد می کنم ممکن است در جای دیگر موثر باشد اما مطمئناً در محیط آنها کاربردی ندارد. مشتریان به تجربه من برای مشاوره به آنها در مورد چگونگی بررسی نظرات همتا در محیط خود برای مجموعه خاصی از محصولات کاری و بررسی اهداف مشاوره اتکا کردند. پیشنهاد ما به شما این است که به جای استخدام کارمندان بیشتر و تمام وقت، حتما یک مشاور کسب و کار یا اقتصادی در شرکت خود استخدام کنید. مشتری شما ممکن است بخواهد شما را برای حالت همکاری استخدام کند تا برخی کارها را برای سازمان انجام دهید، اما ارزیابی شما از این پروژه ممکن است نشانگر این باشد که یک رویکرد مشارکتی می تواند موثرتر باشد.

تعیین یک کسب وکار که در کجا و چگونه کار کند ، همچنین موانع بالقوه ای را که ممکن است مانع عملکرد پروژه شود را شناسایی کرده و میزان بودجه مورد نیاز برای پیشرفت و راه اندازی تجارت مشخص میکند. این مسئله میتواند منجر به تغییرات اساسی شود که سود بالایی برای یک شرکت به همراه خواهند داشت. در اکثر کشورهای اروپایی تولید برق و منابع کافی برای تولید آن کافی نیست و اگر هم داشته باشند با نرخ دلار حساب می شود و مثل ایران با ریال محاسبه نمی شود و با این وجود هنوز هم در اکثر کشورهایی که برق با قیمت بالایی به شهروندان فروخته می شود، هنوز هم برای کسانی که این ارز دیجیتال را استخراج می کنند توجیه پذیری مناسبی دارد. هیچ راهی برای اطلاع از آنچه پس از این رخ می دهد وجود ندارد مگر اینکه مشتری تصمیم بگیرد که آن اطلاعات را با من به اشتراک بگذارد. درنهایت مهمتر از همه چیز این است که در همان ابتدا مطمئن باشید که برای ایده شما بازاری وجود دارد. توصیه می کنم در فرصت های آینده مشاوره خود، این سه حالت مشاوره را در نظر داشته باشید.

اگر شخصیت شما هم برونگرا باشد کارهایی را به شما توصیه می کنیم که تیمی باشد و بتوانید از توانایی های دیگران هم استفاده کنید. در نوع سوم مشاغل مشاوره حالت مشارکتی است که مشاوری که از خارج از سازمان آمده، با اعضای سازمان مشتری در پروژه همکاری می کند تا مسائل را با هم حل کنند. این یک مثال خوب از حالت مشارکتی با یک مشاور و یک کارمند سازمان بود که در کنار هم (البته در این مثال از راه دور) برای تولید محصولات کارآمد کار می کردند که نتیجه آن بهتر از همکاری هر شخص به تنهایی بود. شکل دادن به پارامترهای همکاری برای به دست آوردن بهترین نتیجه سازمان بخشی از مسئولیت شما به عنوان مشاور است. هیچکدام از ما در ابتدا ایده دقیقی درباره نتیجه مطلوب نداریم. جک معمولا در مورد نوشتن این بیانیه بصری کمی ابراز ناراحتی می کند زیرا من از او می خواهم که دقیقاً درباره آنچه که او از این پروژه می خواهد فکر کند. با این حال، گاهی اوقات، جک از من می خواهد کاری انجام دهم. یکی از کارمندان سازمان برای تعریف فرایند بررسی خود با من در این پروژه همکاری کرد. البته، من امیدوارم که آنها بازده خود را از سرمایه گذاریای که در این مسیر مشاوره انجام داده اند به حداکثر برسانند.

دسته ها :
جمعه هجدهم 4 1400

کافی است به مرجع دانلود سوالات فنی حرفه ای مراجعه نموده و پرداخت هزینه های بسیار ارزان آن، فرایند دانلود خود را به آسانی انجام دهید. چرا که مرجع قابل اعتماد و مناسبی را برای دریافت آن ها انتخاب کرده اید. نرم افزارهای ضد ویروس دارای بخش های مختلفی هستند، بخشی از نرم افزار که وظیفه ی بررسی آلوده بودن پرونده ها را برعهده دارد ردیاب یا پویشگر نام دارد و بخشی دیگر که وظیفه ی پاک کردن ویروس را برعهده دارد، نابودگر نام دارد. این آموزشگاه در شهرستان ها و در تهران چندین شعبه دارد و مدرک معتبر هم ارائه می کند. مدرک مهارت ICDL به چه درد میخورد؟ فرقی نمی کند و ربطی به محتوای پنجره ندارد. محتویات پنجره بیشتر از اندازه ی پنجره باشد. همچنین تمرین و تکرار از سوالات امتحانات دوره های پیشین، گامی بلند را در راستای موفقیت خود بردارید. این دوره ها در سطوح مختلف کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد و کارگاه های آموزشی به متقاضیان ارائه شده و در پایان دوره مدرک معتبر به آن ها اعطا می شود. در نهایت شرکت کنندگان این دوره ها، در صورت موفقیت در آزمون های رسمی می توانند مدرک فنی حرفه ای رشته مورد نظر خود را دریافت کنند.

بله. کلبه آرزو کارمندان زیادی را آرایشگر تحویل داده است که خیلی هاشون الان در رشته های آرایشی مشغول بکار هستند. بسته کامل نمونه سوالات رشته نازک دوز زنانه آزمون ادواری فنی حرفه ای. نمونه سوالات دوره ادواری در فنی و حرفه ای | اینفوفایل آزاد30 ژانویه 2017 . نمونه سوالات بکارگیری مقدماتی طب سنتی فنی و حرفه ای دانلود کاملترین مجموعه آموزشی سوالات آزمون فنی حرفه ای آشپز ملل با جواب شامل مهمترین سوالات دوره های گذشته می باشد. از آنجایی که در محتویات این نمونه سوالات، مطالب و سوالات آزمون های سال های گذشته نیز گنجانده شده است لذا اگر زمان و فرصت کافی برای مطالعه کامل تمامی جزوات را نداشته باشید باز هم می توانید با مطالعه این سوالات درصد قبولی خود را در آزمون افزایش دهید. از طرف دیگر می توانید با پرداخت هزینه ای نا چیز به نمونه سوالات icdl درجه ۲ فنی و حرفه ای دوره های گذشته دست یابید. سپس مجددا دوره مورد نظر خود را انتخاب نموده و ثبت نام نمایید .

اطلاعات لازم را وارد نموده و هزینه ثبت نام را پرداخت نمایید . برای ثبت نام در آزمون دوره فنی و حرفه ای گذرانده شده می بایست کارت ورود به جلسه آزمون فنی و حرفه ای را تهیه نمود و بر اساس تاریخ و زمان مندرج بر روی آن در جلسه امتحان حضور یافت . بازدید : 175 |. درباره : نمونه سوالات , |. تاریخ : شنبه 02 آذر 1392 زمان : 12: 41. آزمون دی91 · آیا استفاده از نمونه سوالات فنی حرفه ای قبولی من در آزمون را تضمین می کند؟ این بسته طلایی شامل مهمترین سوالات این آزمون می باشد با مطالعه این مجموعه قبولی خود را تضمین کنید. کامپیوتر,ICDL,دانلود سوالات icdl,آزمون عملی icdl; این فایل شامل نمونه سوالات عملی آزمون ICDL درجه یک می باشد. با خرید نمونه سوالات icdl درجه ۲ فنی حرفه ای به راحتی می توانید با نحوه طراحی سوالات آشنا شوید. از طرف دیگر نمونه سوالات icdl درجه ۲ با پاسخنامه هستند، و دیگر لازم نیست شما برای پیدا کردم پاسخ هر سوال به کتاب مراجعه نمایید. کپسول های آتش نشانی در جای خود هستند (البته در صورت موجودی)، شیرهای توالت ها و دستشویی ها بسته اند و در هیچ کلاسی لامپی روشن نیست.

پس جای هیچگونه نگرانی نیست. معمولا این حرکت به شما کمک خواهد نمود تا نقاط ضعف و قوت خود را کشف نماید، پس از آن به تقویت نقاط ضعف خود در مورد قسمتی که به درستی تست زنی نکرده اید بپردازید. چرا که عوامل و متریال های مختلف دیگری نظیر شرکت در دوره های آموزشی، مطالعه جزوات مربوطه و… سازمان دیگری نیز به نام سازمان مدیریت صنعتی وجود دارد که مسئول برگزاری دوره های مدیریت صنعتی در تحصیلات تکمیلی و همچنین دوره های تخصصی حوزه مدیریت می باشد. بر اساس آمار موجود، ایران بیش از صد هزار مدرسه (Statistical ministry of the Ministry of Education, 2015) و لذا، بیش از صد هزار، پست مدیریت مدرسه دارد و البته، همه این مدیران حق مدیریت دریافت می کنند. یافته های پژوهش درباره موفقیت مدیران، از نقش آموزش حمایت می کند.( Alaghband, 2017) می گوید: مدیر مدرسه به اقتضای موقعیت، اصول و یافته های علمی و مهارت های فنی را هنرمندانه و با رعایت موازین اخلاقی به کار می بندد و مشکلات را حل می کند تا هدف های نظام آموزشی را تحقق بخشد. دریافت این گواهینامه از طریق سامانه سازمان فنی و حرفه ای کشور امکان پذیر بوده و به عنوان یک مدرک مهارتی می توانند به متقاضیان جویای کار در پیدا کرد شغلی مناسب کمک کند .

دسته ها :
جمعه هجدهم 4 1400

بی‌هنجاری دمایی طی تابستان درغرب و شمال غرب کشور بیشتر خواهد بود و انتظار می‌رود دما بیش از دو درجه سانتیگراد بیش از حد نرمال و برعکس دمای شرق کشور طی این مدت به نرمال و کمتر از نرمال گرایش داشته باشد.

دمای بیشتر از حد نرمال در غرب کشور

وی ضمن بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون دمای متوسط کشور حدود یک درجه سانتیگراد بیش از حد نرمال بوده است، اظهارکرد: از ابتدا تا ۱۰ تیرماه دمای متوسط استان آذربایجان شرقی ۲۷ درجه سانتیگراد بوده این در حالیست که میانگین بلند مدت دمای آن ۲۱ درجه سانتیگراد است بنابراین ۶ درجه سانتیگراد نسبت به بلند مدت گرم‌تر بوده است. متوسط دمای استان آذربایجان غربی نیز در حالی ۲۷ سانتیگراد گزارش شده که میانگین بلند مدت آن ۲۱.۵ بوده است. متوسط دمای استان اردبیل هم ۲۴.۷ سانتیگراد بوده اما میانگین بلندمدت آن ۱۹.۶ سانتیگراد است.

دمای کمتر از حد نرمال در شرق کشور

وظیفه اضافه کرد: این ناهنجاری دمایی در بیشتر استان‌ها وجود دارد ولی در برخی از استان‌های شرق کشور مثل خراسان جنوبی، کرمان و سیستان و بلوچستان حدود یک درجه سانتیگراد و در یزد بین ۱ تا ۱.۵ درجه سانتیگراد کمتر از حد نرمال بود پس دمای شرق کشور از اول تا ۱۰ تیرماه کمتر از حد نرمال بوده ولی دمای غرب و به‌ویژه شمال غرب کشور طی این مدت به‌شدت بالاتر از حد نرمال گزارش شده است. میانگین کشوری دما نیز یک درجه سانتیگراد بیش از حد نرمال بوده است.

وی در ادامه گفت: متوسط دمای خوزستان طی این مدت ۲.۱ درجه سانتیگراد ، تهران ۱.۶ درجه سانتیگراد و البرز حدود ۳.۵ درجه ساننیگراد بیش‌ از حد نرمال گزارش شده است.

رییس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی با اشاره به دمای کشور از ابتدای سال آبی (مهرماه) یادآور شد: از ابتدای سال آبی تاکنون متوسط دمای کشور نسبت به میانگین بلندمدت ۱.۳ سیلیسیوس افزایش یافته است. در پاییز ناهنجاری دمایی چندان زیاد نبود و کمتر از یک درجه سانتیگراد بود ولی در زمستان و بهار ناهنجاری دمایی بیشتر و بین ۲ تا ۳ درجه‌ سانتیگراد در بیشتر نقاط کشور بالاتر از حد نرمال بود البته در شمال غرب و غرب کشور دما ۳ تا ۵ درجه سانتیگراد بالاتر از حد نرمال گزارش شد. چنین وضعیت دمایی تشدید تبخیر، ذوب شدن زودتر برف و کاهش آورد آب رودخانه‌ها را به همراه داشت.

بارش‌های تابستانی محدود به جنوب شرق و نوار شمالی کشور

وظیفه در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه در فصل تابستان تا پایان سال آبی یعنی شهریورماه به جز نوار شمالی و جنوب شرق کشور در سایر نقاط کشور بارش قابل ملاحظه‌ای پیش‌بینی نمی‌شود، گفت: این فصل خشک‌ترین فصل کشور است و فقط گاهی بارش‌های پراکنده در گوشه و کنار کشور رخ می‌دهد و مقدار بارش جدی نیست. بارش در جنوب شرق کشور شامل جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان، جنوب شرق کرمان و نوار شمالی کشور شامل استان‌های اردبیل، گلستان، گیلان، مازندران ، مناطق شمالی آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی بعدازظهر به‌صورت رگبار و رعد و برق اتفاق می‌افتد.

وی در ادامه توضیح داد: عمدتا وقتی سیستم پرفشار در سواحل شمالی حاکم می‌شود، جریانات شمالی می‌شوند. وجود رشته کوه البرز در جنوب دریای خزرموجب فرارفت رطوبت و ایجاد ابرهای جوششی و بارندگی در سواحل شمال را موجب می‌شود. انتقال رطوبت از روی اقیانوس هند به سمت جنوب شرق کشور نیز باعث می‌شود، در بعد از ظهرها رشد ابر، وقوع رگبار و رعد و برق را در این مناطق شاهد باشیم.

بارش‌ها بین ۴۰ تا ۸۵ درصد کمتر از حد نرمال

رییس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی درباره وضعیت بارش در کشور اظهار کرد: از ابتدای سال آبی تاکنون بارندگی به‌طور جدی کمتر از نرمال بوده است و در برخی مناطق مثل سیستان و بلوچستان، هرمزگان تا ۸۵ درصد زیر حد نرمال بوده است. در بسیاری از نقاط کشور مثل جنوب غرب استان‌های خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری، لرستان، ایلام، کرمانشاه بارش‌ها بین ۴۰ تا ۵۰ درصد زیر حد نرمال گزارش شده که عدد بسیار بزرگی است چون این مناطق جزو کانون‌های پربارش کشور بوده‌اند. در واقع کشور ما کم‌بارش است ولی در فلات ایران چند منطقه وجود دارد که میزان بارندگی سالانه آن از سایر مناطق خیلی بهتر است. یکی از این مناطق نوار شمالی و دیگری غرب کشور است که شامل استان‌هایی چون کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان و چهار محال و بختیاری می‌شود.

بارش‌های پاییزی با تاخیر آغاز می‌شود

وی درباره پیش‌بینی بارش در پاییز سال آینده گفت: مدل‌های فصلی بیانگر این هستند که بارش‌های پاییزی با تاخیر آغاز می‌شود و امسال به نظر می‌رسد مونسون هند قوی‌تر از حد نرمال عمل کند. در این شرایط نفوذ سامانه‌های بارشی به کشور حدود دو هفته به تاخیر می‌افتد.

وظیفه در پایان اظهارکرد: در غالب مدل‌های عددی پیش‌بینی فصلی، مقدار بارش‌های پاییزه تا اواسط آذر کمتر از حد نرمال برآورد شده است؛ به بیان دیگر حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد احتمال دارد که مقدار این بارش‌ها کمتر از حد نرمال باشد.

دسته ها :
دوشنبه جهاردهم 4 1400

دلایل سرعت بالای سیستم عامل لینوکس به عوامل متعددی بستگی دارد که در این مقاله به آن‌ها خواهیم پرداخت. به طور کلی لینوکس و ویندوز دو سیستم‌عامل قدرتمندی هستند که همیشه اختلاف نظرهایی در رابطه با آنان وجود دارد. لازم است این نکته را لحاظ کنیم که این دو سیستم عامل از عملکردهای کاملا متفاوتی برخوردار بوده و مزایا و امکانات متفاوتی دارند. در پاسخ به این سؤال کاربران که آیا سرعت ویندوز بیشتر از لینوکس است؟ توضیحاتی ارائه خواهیم داد که برای آگاهی از آن با ما تا پایان مقاله همراه باشید.

 سرعت بالای سیستم عامل لینوکسی

درواقع باید این را به شما بگوییم که لینوکس سرعت بیشتری نسبت به ویندوز دارد و در رابطه با این موضوع تحقیقات بسیاری انجام شده و می‌توانید این سرعت را در زمینه‌های گوناگون تست کنید. لینوکس خود یک هسته محسوب می‌گردد که بر روی سیستم‌عامل‌های مختلف نصب شده و کاملا سازگار است. لینوکس با نام رسمی ابونتو نیز عرضه گشته که یک توزیع لینوکس کاربرپسندی می‌باشد که به سرعت بالای سیستم شما کمک شایانی کرده و نسبت به دیگر توزیع‌های لینوکس سبک‌تر بوده و رم کمتری نیاز دارد.

سرعت اجرای برنامه‌های کاربردی با لینوکس

اجرای برنامه‌های کاربردی از جمله عواملی هستند که نشان می‌دهند سرعت لینوکس نسبت به ویندوز از چه قدرتی برخوردار است. مطابق با آمار به دست آمده همان‌طور که اشاره کردیم آن دسته از سیستم‌هایی که با لینوکس کار کرده و به رم کمتری نیاز دارند، از سرعت بسیار عالی برخوردار هستند.

به شما پیشنهاد می‌نماییم که جهت ارائه برنامه‌های کاربردی از لینوکس استفاده کنید که عملکرد خیلی خوبی خواهد داشت. به طور کلی هنگامی که عملکرد هسته از محیط گرافیکی جدا شود، سیستم هنگ می‌کند که در لینوکس این مشکل به سرعت کلی سیستمتان آسیبی وارد نمی‌کند، در صورتی که در ویندوز سرعت سیستم در نتیجه هنگ کردن کاهش می‌یابد.

قدرت لینوکس در سرعت استفاده از مرورگر

یکی دیگر از دلایل سرعت بالای سیستم عامل لینوکس استفاده نمودن از مرورگرها می‌باشد که به لطف لینوکس از پشتیبانی بهتر، قیمت مقرون به صرفه و انعطاف‌پذیری برخوردار هستند. در هنگام سرعت اجرای مرورگرها معمولا هر دو این سیستم‌ها از عملکرد خوبی برخوردار هستند، اما باز هم لینوکس از ویندوز می‌تواند پیشی گیرد.

سرعت عملکردی لینوکس نسبت به ویندوز

اگر بخواهیم از لحاظ عملکردی نیز این دو عامل را با یکدیگر مقایسه کنیم باید بگوییم که لینوکس عملکرد بهتر و ایده‌آل‌تری نسبت به ویندوز دارد. با روشن کردن سیستم و لاگین شدن آن می‌توانید عملکرد آن را محاسبه کنید. لینوکس اگر چه در هنگام ورود به صفحه اصلی نسبت به ویندوز به زمان طولانی‌تری نیاز دارد اما در هنگام اجرای برنامه‌ها از سرعت فوق العاده‌ای برخوردار می‌باشد.

سرعت در انتقال اطلاعات با لینوکس

طبق آمار به دست آمده انتقال نمودن اطلاعات و داده‌ها در سیستم لینوکس بسیار پرقدرت‌تر از ویندوز عمل می‌کند. سیستم‌ عامل‌های مربوط به لینوکس از سیستم‌های فایل EXT4 یا Fourth Extended File System استفاده می‌نمایند که سرعت بیشتری و عملکرد بهتری دارند.

تفاوت‌های آشکار لینوکس و ویندوز

دلایل سرعت بالای سیستم عامل لینوکس که در سرور اختصاصی لینوکس نیز استفاده می شود، به عوامل گفته شده در مطالب فوق باز می‌گردد اما این دو سیستم از یکسری تفاوت‌هایی نیز برخوردار هستند. لینوکس سیستم‌عامل منبع باز بوده و قابل دریافت برای هر فردی می‌باشد و متناسب با نیاز افراد تغییر می‌گردد. در حالی که ویندوز سیستم‌عامل منبع باز نبوده و به صورت قانونی خریداری می‌شود.

دسته ها :
دوشنبه جهاردهم 4 1400
X