دسته
مطالب مفید
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 10693
تعداد نوشته ها : 68
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem260

چگونه کفش های ورزشی انتخاب کنم؟

ردیف کفش های ورزشی در جعبه

کفش‌های بدنسازی، کفش‌های ورزشی، کفش‌های کتانی – هر چه اسمشان را بگذارید، کفش‌های ورزشی مناسب می‌توانند عملکرد را افزایش داده و از آسیب‌دیدگی جلوگیری کنند. هنگام خرید جفت بعدی خود، این نکات مناسب را از جراحان ارتوپد پا و مچ پا دنبال کنید بهترین کفش های اسپرت مردانه در کتپوش .

https://katpoosh.com/product-category/men-shoes/sport-shoes/

 

در صورت امکان از یک فروشگاه تخصصی کفش بخرید. کارکنان اطلاعات ارزشمندی را در مورد نوع کفش مورد نیاز برای ورزش شما و همچنین در نصب مناسب کمک خواهند کرد.

 

کفش های ورزشی را بعد از تمرین یا دویدن و در پایان روز که پاهای شما در بزرگ ترین حالت خود قرار دارند، بپوشید. کفش خود را به بزرگترین پای خود بچسبانید.

 

همان جورابی را بپوشید که برای آن ورزش می پوشید.

 

بند کفش را دوباره ببندید. شما باید از دورترین چشمک ها شروع کنید و فشار یکنواختی را وارد کنید تا یک الگوی بند متقاطع در بالای کفش ایجاد کنید.

 

تناسب را بررسی کنید. وقتی کفش روی پای شماست، باید بتوانید آزادانه انگشتان پا را تکان دهید. مطمئن شوید که می توانید حداقل یک انگشت شست را بین بلندترین انگشت پا و انتهای جعبه پنجه کفش قرار دهید. به محض اینکه کفش ها را امتحان کردید باید راحت باشند. پس از "شکستن آنها" برای بهتر شدن آنها برنامه ریزی نکنید.

 

چند قدم در کفش راه بروید یا بدوید و مطمئن شوید که راحت هستند.

 

پاشنه پا را چک کنید. کفش باید محکم به پاشنه شما بچسبد و در حین راه رفتن یا دویدن پاشنه کفش نباید لیز بخورد.

 

یک کفش ورزشی خاص را در نظر بگیرید. اگر سه بار یا بیشتر در هفته در یک ورزش شرکت می کنید، ممکن است این کار ضروری باشد.

 

کفش ها را مرتب عوض کنید. پس از 300 تا 500 مایل دویدن یا 300 ساعت ورزش، معمولاً مواد بالشتکی در کفش فرسوده می شود و زمان تعویض کفش فرا می رسد.

 

 

 

انواع کفش ورزشی

کفش های ورزشی می توانند از نظر طراحی، جنس و وزن متفاوت باشند. این تفاوت ها برای محافظت از نواحی پا که در طول یک فعالیت ورزشی خاص بیشترین استرس را دارند ایجاد شده اند.

 

کفش‌های دویدن، تمرین و پیاده‌روی، از جمله کفش‌های پیاده‌روی،کفش اسپرت مردانه و  آهسته دویدن و پیاده‌روی ورزشی.

 

کفش های ورزشی زمینی، از جمله کفش های تنیس، بسکتبال و والیبال. بیشتر ورزش های زمینی به حرکت بدن به جلو، عقب و پهلو به پهلو نیاز دارند. در نتیجه، بیشتر کفش‌های ورزشی دادگاهی مورد سوء استفاده شدید قرار می‌گیرند.

 

کفش های ورزشی میدانی، مانند کفش های فوتبال، فوتبال و بیسبال. این کفش‌ها دارای میخ، میخ یا میخ هستند. شکل گیری میخ و میخ در ورزش های مختلف متفاوت است، اما به طور کلی گیره ها، میخ ها یا ناودانی های قابل تعویض یا جدا شدنی وجود دارند که روی کفی های نایلونی نصب کتونی اسپرت مردانه می شوند.

https://www.flipkart.com/mens-footwear/sports-shoes/

 

کفش‌های ورزشی دوومیدانی که اغلب در مدل‌های زیادی برای پاسخگویی به نیازهای خاص و سبک‌های تمرینی هر دونده وجود دارند.

 

کفش های ورزشی ویژه، از جمله کفش های گلف، رقص هوازی و دوچرخه سواری.

 

کفش های ورزشی در فضای باز، از جمله کفش هایی که برای فعالیت های تفریحی مانند شکار، ماهیگیری و قایق سواری استفاده می شوند.

 

 

 

در یک کفش ورزشی به دنبال چه چیزی باشم؟

کفش دویدن

تفکر مرسوم نشان می‌دهد که یک کفش دویدن خوب باید دارای بالشتک کافی برای جذب ضربه باشد، اما طرفدارانی برای کفش‌های دویدن مینیمالیستی وجود دارند که تقریباً هیچ بالشتکی ندارند. هیچ داده ای وجود ندارد که بگوییم کدام نوع کفش بهتر است.

 

اگر کفشی با بالشتک انتخاب می‌کنید، به دنبال جذب ضربه، انعطاف‌پذیری، کنترل و پایداری کلی در قسمت پیشخوان پاشنه (یک درج سخت که برای تقویت کف پاشنه کفش استفاده می‌شود) و همچنین سبکی و کشش خوب باشید. این ویژگی ها ممکن است به جلوگیری از آتل ساق پا، تاندونیت، درد پاشنه پا، شکستگی استرس و سایر آسیب های ناشی از استفاده بیش از حد کمک کند.

 

کفش پیاده روی

اگر پیاده روی فعالیت انتخابی شماست، به دنبال کفشی سبک وزن با جذب ضربه اضافی در قسمت پاشنه کفش و به خصوص زیر ساق پا باشید. این به کاهش درد پاشنه و همچنین سوزش و حساسیت در ناحیه کف پا (متاتارسالژی) کمک می کند. کفشی با زیره کمی گرد یا تکان دهنده (کل قسمتی از کفش که زیر پا قرار دارد) نیز به تقویت چرخش طبیعی پا در حین حرکت راه رفتن کمک می کند. همچنین باید به دنبال یک رویه نرم راحت (تمام قسمتی از کفش که پا را می پوشاند) و آج صاف (قسمتی از کفی که با زمین تماس دارد) باشید.

 

کفش های هوازی

کفش‌های تهویه هوازی باید سبک وزن باشند تا از خستگی پا جلوگیری کنند و ضربه‌های اضافی را در کف زیر پا، جایی که بیشترین استرس در آن ایجاد می‌شود، جذب کنند. در صورت امکان، روی یک سطح نرم (مثلاً فرش) ورزش کنید.

 

کفش تنیس

بازیکنان تنیس به کفشی نیاز دارند که در هنگام حرکات سریع پهلو به پهلو یا تغییر وزن از پا حمایت کند. به دنبال کفشی باشید که در داخل و خارج پا ثبات داشته باشد. انعطاف پذیری در کف پا در زیر توپ پا باعث می شود که حرکات مکرر و سریع رو به جلو برای واکنش سریع در تور انجام شود. در زمین‌های نرم، کفشی با کفی نرم‌تر بپوشید که باعث کشش بهتر می‌شود. در زمین های سخت، شما یک کفی با آج بیشتر می خواهید.

 

کفش های بسکتبال

اگر بسکتبال ورزش شماست، کفشی با کفی ضخیم و سفت انتخاب کنید. این به هنگام دویدن در زمین، ثبات بیشتری می دهد. یک کفش ساق بلند ممکن است حمایت بیشتری ایجاد کند، اما لزوماً خطر رگ به رگ شدن مچ پا یا آسیب را کاهش نمی دهد.

 

مربیان متقابل

Cross-tr

دسته ها :
يکشنبه بیست و چهارم 11 1400

امکان مقایسه محصولات با یکدیگر و سهولت استفاده از وبسایتها و امکان جستجوی پیشرفته با طیف متعددی از پارامترها از دیگر امکانات این وبسایت است. همچنین کاربران میتوانند با ایجاد یک حساب کاربری در وبسایت برای خود یک صفحه داشته باشند و به عنوان مشتری دائمی از کلیهی مزایای این وبسایت بهرهمند شوند. این یک شعار و اعتقاد اصلی مجموعهی داروخانه آنلاین است که با امکانات و قابلیتهای ویژه مزایای مختلفی را برای مشتریان خود فراهم نمود. داروخانه آنلاین بار فراهم سازی بستری امن و اینترنتی این امکان را برای تمامی افراد فراهم ساخته است مکمل تقویت سیستم ایمنی را ( و هر مکمل دارویی و ویتامینی دیگری) از خانه سفارش دهند و محصولات را درب منزل تحویل بگیرند. تمامی پاسخهایی که برابر این شایعات ارائه میدهیم همگی مورد تایید سازمان بهداشت جهانی هستند. تمامی محصولاتی که در داروخانه ها موجود هستند همگی دارای تاییدیه وزارت بهداشت هستند. پروفایل ظاهری این ویروس دارای گوشه های تاج مانند است و همین امر سبب نام گذاری این ویروس به نام کرونا گردید.

شما در این پلتفرم میتوانید با نسخه پزشکهای فعال در اسنپدکتر، عکس نسخه سایر پزشکان دارای کد نظام پزشکی یا نسخه الکترونیک اقدام به تهیه دارو کنید. خیلی از مشتری های عزیز ما شماره بنده را هم دارند و در واتس آپ با بنده در ارتباط هستند. از طرف دیگر نیازی به صرف انرژی و زمان زیادی برای خرید یک محصول به صورت فیزیکی ندارید و تنها با چند کلیک می توانید هرآنچه نیاز است را تحویل بگیرید. او می گوید: «دلایل زیادی وجود دارند که باید در مورد فعال شدن دوباره ویروس و ابتلا به عفونت بدانیم. یکی از آخرین تحقیقاتی توسط دانشمندان ارشد دانشکاه میدلسکس در مورد رفتار مردان در مواجه با ماسک بر روی 2500 نفر صورت گرفته است نشان می دهد که مردان نه تنها نسبت به زنان تمایل کمتری به استفاده از ماسک دارند بلکه اینکار را نشانه ای از ضعف می دانند. ویروس کرونا انسانی (HCoV) اولین بار در دهه 60 میلادی در بینی بیماری که از سرماخوردگی معمولی رنج می برد کشف گردید.

این بیماری حاد اولین با در عربستان سعودی تشخیص داده شد و سپس به کشورهای دیگر انتقال پیدا کرد. همچنین از این محلولها نباید در قسمت چشم، دهان و بینی استفاده کرد. پس از انجام یک بار خرید آسان و بیدغدغه از داروخانه آنلاین، خودتان علاقمند به خرید دائمی به این شیوه خواهید شد. دانشمندان موسسه روزالیند فراکلین در بریتانیا با استفاده از پادتن خاصی که در بدن لاما تولید می شود به درمان جدیدی برای افزایش توان سیستم ایمنی بدن دست یافته اند. با اینکه مقامات رسمی این کشور تضمین کرده اند که مشکلی در تامین کالاهای مورد نیاز مردم به وجود نخواهد آمد اما این موارد نشان دهنده نگرانی بیش از حد مردم از شیوع ویروس کرونا است! کمبود بودجه سازمان بهداشت جهانی برای مقابله با بیماری کرونا! سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است که این پول برای تشخیص، درمان و تهیه واکسن است. سازمان بهداشت جهانی از پیشرفت علمی محققان بریتانیایی در کشف نتایج دگزامتازون در درمان بیماری کرونا استقبال کرده است.

این مطالعات در بخش بهداشت و درمان بریتانیا انجام شده است. هدف ما در رویش، ارتقای سطح سلامت در بالاترین سطح ممکن است و همین موضوع باعث تمایز داروخانه رویش با دیگر داروخانهها شدهاست. شما میتوانید برای خرید کالای خود با مشاورین مثبت سبز تماس گرفته و به صورت رایگان از مشورت آنها بهرهمند شوید. به طور کلی انواع عفونت از طریق این ویروس به وجود می آید. به طور مثال آمپول ضد آنفولانزا یک مکمل تزریقی برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. به همین دلیل تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر ویروس ها و باکتری ها ( به خصوص ویروس کرونا که به امروزه به نگرانی بزرگی تبدیل شده است) اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل افراد بالغ باید به تقویت سیستم ایمنی بدن خود بپردازند. این بیماری در کهنسالان بیشتر رواج داشت و نیمی از افراد مبتلا بیش از 65 سال سن داشتند که در اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست دادند. داروخانه آنلاین نیز از این کسب و کارها مستثنی نیست و میتواند در این شرایط دشوار حتی فرشته نجات ما باشد. کالج متخصصان زنان و زایمان در بریتنیا توصیه می کند که نوزاد در اتاق مادر قرار گیرد، تغذیه با شیر مادر نیز مجاز است اما سایر اقدامات پیشگیرانه باید صورت پذیرد. [منبع]


دسته ها :
يکشنبه بیست و چهارم 11 1400
X