دسته
مطالب مفید
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 0
تعداد نوشته ها : 68
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem260


بهتر است بدانید که هدف ما از سرمایش مرغداری، ایجاد شرایط زندگی بهتر برای مرغ ها نمی باشد؛ بلکه قرار است در حضور کارکرد مستمر و قدرتمند و البته مطمئن یک مه پاش مرغداری به تداوم زندگی همه مرغ های تحت پرورش فکر کنیم. رطوبت در محیط مرغداری نمی گذارد تا سردی هوای راکد در فضای مرغداری از حد مشخصی تجاوز کند. 4. جلوگیری از ایحاد تنش آبی در گیاهان حساس به کم آبی و یا حساس به آبیاری بیش از حد با بهره گیری از زمانبندی دقیق. با یک هزینهی کم میتوانید هزینههای زیادی ناشی از مصرف بیرویهی آب را کاهش دهید و جلو هدر رفتن سرمایهی باارزشی مثل آب را میگیرید . پمپ کارواش از جمله دستگاههایی است که دارای ساختاری ساده اما بسیار کاربردیست که باعث بالا رفتن فشار آب میشود. یک دستگاه مه پاش مرغداری از کنار هم قرار گرفتن تجهیزات مختلفی ایجاد می شود. در صورتی که کیفیت آب در منطقه شما پایین است، قبل از بستن شیر یک فیلتر به کار ببرید تا عمر مفید فیلتر هم بیشتر شود و گیاهان نیز با آب بی کیفیت روبهرو نشوند. دیافراگم و فنر را از هم جدا کنید.


واترجت­ آب گرم را در دمایی بالاتر از آنچه در دفترچه دستورالعمل آمده استفاده نکنید. این دستگاه نظافت صنعتی در انواع خانگی و صنعتی و در محیط های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. از پرکاربرد ترین استفاده ها از پمپ پیستونی ، استفاده از آن جهت پمپ کارواش خانگی و یا پمپ کارواش صنعتی می باشد. موتور : یکی از مهم ترین و اساسی ترین بخش های پمپ کارواش، موتور آن می باشد. همانطور که گفته شد یکی از مهم ترین کاربرد های سیستم مه پاش یا دستگاه مه پاش در فضای گلخانه می باشد، مه پاش یا فوگر گلخانه به دلیل ایجاد دما و رطوبت مناسب در فضای گلخانه، گیاهان را در شرایط مطلوب تر قرار داده و سبب افزایش میزان باروری و کیفیت محصول نهایی در آن ها می شود. سیستم خنک کننده مرغداری یک سیستم با مونتاژ کارگاهی است و غالباً شرکت های مجری در اجرای چنین سیستم هایی تنها در مقام مونتاژ کننده نهایی محصول هستند. مرغ هایی که آرام و راحت بزرگ می شوند، طبعاً زودتر وزن گرفته و یا راحت تر به تخم می نشینند. هر چه این دوره رشد طولانی تر باشد، نیاز به تأمین مواد غذایی بیشتری نیز برای مرغ های در حال بزرگ شدن است.این موضوع نیز در جای خود عملاً یک چالش اقتصادی غیرقابل توجیه است.


بهره وری یک سالن مرغداری در کوتاه شدن دوره رشد مرغ ها می باشد. لذا در صورت استفاده از مه پاش مرغداری و کوتاه کردن دوره رشد مرغ ها، کاملا در بهره وری سالن های پرورش مرغ تاثیرگذار هستیم. سالن های مرغداری برای پرورش دائمی مرغ ها نیستند. اما همه آنها در تهیه کردن یک رطوبت ساز مرغداری با سطح کیفی مناسبی موفق نیستند. برای وصل کردن لوازم به آرامی آن ها را به دستگاه اصلی متصل کنید و هیچ وجه با فشار و زور آن ها را به دستگاه متصل نکنید. استفاده نکردن از فیلتر ریسک بالایی برای شما به همراه دارد و بسته به نوع سیستم آبیاری فیلتر مناسب آن را باید تهیه کنید. کارواش صنعتی آب گرم از یک سیستم گرمکن استفاده میکند. لذا خیلی مهم است که از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات در تکمیل دستگاه مه پاش مرغداری بهره مند باشید. با این همه اگر در تکاپوی تهیه یک سیستم مه پاش مرغداری هستید و رسیدن به کیفیت بالا را بسیار مهم و تاثیرگذار می دانید، به نکات کلیدی زیر دقت بیشتری داشته باشید. برگ برنده داشته باشید!


برای گوجه فرنگی و خیار در گلخانه مهم است که در هنگام آبیاری آب روی برگ ها نریزد. اگر در خانه، محیط کار یا ویلای خود گیاه دارید اما نگران زمان و میزان آبیاری آن هستید، یا گلخانه دارید و به دنبال دستگاهی مناسب برای آبیاری میگردید، تایمر آبیاری آمیکو راه حل مشکل شما است. در صورتی که از مه پاش مرغداری استفاده می کنید، دیگر نگران فصل های سرد از سال نیستید. به این ترتیب می توانیم زندگی آرام تر و البته همراه با تنش های کمتری را از مرغ های در حال پرورش دادن انتظار داشته باشیم. به این ترتیب حضور مطمئن و با کیفیت مه پاش مرغداری در رسیدن به راندمان بالای تولید در سالن های مرغداری کمک می کند. در نتیجه در حضور دستگاه مه پاش مرغداری باید انتظار راندمان تولید بهتری را داشته باشیم. هوای خشک در فصل سرد به شدت خطرناک است و عملاً نمی تواند راندمان سالن های مرغداری در فصول سرد سال را تحت تاثیرات شدیدی بگذارد. البته این موضوع دلیل بر عدم توانمندی تولیدکنندگان تازه کار نمی باشد. در نتیجه سیستم های متعادل کننده دمای سالن مرغداری نمی توانند شرایط ایده آل را تامین نمایند.دما در یک سالن مرغداری که خشک و فاقد رطوبت است، به شدت نوسان دارد. 


https://iran-pump.com/hunter-valves/

دسته ها :
سه شنبه هفدهم 3 1401
X