دسته
مطالب مفید
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 5746
تعداد نوشته ها : 55
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem260


این روزها تعداد زیادی از شرکت ها دارای شخصیت های قانونی و وکیل هایی می باشند که در نتیجه نام آنها شخصیت حقوقی می باشد. چرا که این شرکت‌ها روزانه با انواع مشکلات قانونی مواجه می‌شوند که برای رفع کردن این مشکلات نیاز به افراد متخصص و وکیل دارند، که بتوانند امور و مشکلات شرکت را رفع کنند. پس صاحبان شرکتها و شریک ها باید قبل از تاسیس شرکت خود، بتوانند فرد متخصص و وکیل حقوقی خود را برای شرکت خود انتخاب کنند. چراکه برای ثبت کردن شرکت و قوانین یا حتی معین کردن سود شریک ها و غیره نیازمند وکیل می باشند و این که همه ان ها نیازمند قانون و قواعد خاصی هستند که اگر همه افراد بتوانند آنها را رعایت کنند شرکتشان کمتر دچار مشکلات قانونی خواهد شد.

وظیفه وکیل ها

از دیگر وظیفه های این وکلا برای شرکت های تجاری این است که در زمان منحل شدن شرکت ها، همانند زمان ثبت شان نیازمند گذراندن قوانینی می باشند که توسط وکلای شرکت انجام پذیر می باشد. برخی از شرکت ها و تولیدی ها نمی توانند کارهای قانونی و حقوقی خود را به کارمندان خود بسپارند تا در دادگاه حاضر شوند، پس برای انجام دادن این کار نیازمند وکیل هستند که باید به مباحث قانون مسلط باشند، تا بتوانند به شرکت ها کمک کنند. گاهی اوقات وکیل ها می توانند مشاوره های حقوقی به صاحبان شرکت ها و افراد بدهند. به این صورت در زمانی که قرارداد ها بسته می‌شوند وکیل ها می توانند بر آنها نظارت کافی داشته باشند تا از مشکلات دور باشند. همچنین از مزیت های دیگر وکلا برای شرکت‌ها این است که، می توانند عملکرد قانونی شرکت را زیر نظر خود داشته باشند و زیاد شدن و کم شدن سرمایه‌ نیز جز آنها می باشد. از مزیت های وجود وکیل برای شرکت ها می توانیم به دفاع کردن از سود شرکت اشاره کنیم. اگر وکیل متخصص در شرکت‌های تجاری وجود داشته باشند، میتوانند از منافع شرکت از طریق قانون دفاع کنند. برای مثال: می توانند در هنگام عقد قرارداد آن را بخوانند و نقاط قوت و ضعف را پیدا کنند و به مدیرعامل اطلاع دهند.

https://www.tabnak.ir/fa/news/1098732/%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA-%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF-%D8%AE%D9%88%D8%A8-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86

 

 همچنین از مزیت دیگر وجود وکلای پایه یک این است که، باعث بالا رفتن اعتبار شرکت شما در زمان بستن قرارداد می شوند.  چرا که در زمانی که شرکت شما با شرکت‌های دیگر عقد قرارداد می‌کنند، با مشاهده کردن وجود وکیل پایه یک می‌توانند به شرکت شما اعتماد کنند. همچنین اگر شرکت شما وکیل حقوقی داشته باشد، در زمان های متفاوت که سردرگم می شوید می توانند راه های قانونی و مناسب را برای شما فراهم کنند، یا این که می توانند از پیدا شدن مشکلات حقوقی و کیفری جلوگیری کنند. به این صورت که در زمان عقد قرارداد با شرکت های دیگر که هر یک مسئولیت هایی را برای خود خواهند داشت وکیل ها می توانند مشاوره حقوقی بسیار مناسبی باشند، تا از بروز مشکلات بین دو شرکت جلوگیری کنند. پس اگر شما صاحب شرکتی تجاری می باشید و وکیلی ندارید، در اولین قدم سعی کنید برای خود وکیلی را استخدام کنید تا از آن ها استفاده مفید ببرید.

 

دسته ها :
دوشنبه چهارم 11 1400
سرهنگ حمیدرضا بهاروند اظهار کرد: پی اعلام حضور یکی از کلاهبرداران میلیاردی در شهرستان مسجدسلیمان ماموران پلیس کلانتری ۱۲ با انجام اقدامات اطلاعاتی، متهم را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهم مقدار زیادی اسناد و مدارک مالی کشف شد، افزود: متهم در بازجویی‌های پلیس به بزه ارتکابی مبنی بر کلاهبرداری به مبلغ ۱۰ میلیارد ریال از ۴۰ نفر از شهروندان به بهانه وام خانگی و ۱۰ نفر نیز با وعده واگذاری زمین اعتراف کرد.

سرهنگ بهاروند گفت: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی داده شد.
دسته ها :
يکشنبه سوم 11 1400

اوج فاجعه وقتی بود که مجبور میشدید سابقه یک معامله که مربوط به چند سال پیش بود پیدا کنید. گروه نرم افزاری محک مدت 15 سال است که به طور حرفهای در زمینه طراحی، تولید و پشتبانی نرم افزارهای مالی و مدیریتی فعالیت میکند. پس برای شناخت دقیق تر بهترین برنامه های حسابداری با ما به بخش بعد بیایید که در راستای آن شما را با ویژگی بهترین نرم افزار های حسابداری رایگان نیز آشنا خواهیم کرد. پس اگر قرار است که حرفهی پیمانکاری را پیشه کنید و یا اینکه پیمانکاری را میشناسید که از حسابداری بیبهره است، حتماً او را به اهمیت این موضوع آشنا کنید. میتوانید نظر کاربرانی که قبلا از نرم افزار استفاده کرده و با امکانات و قابلیتهای آن آشنا هستند جویا شوید. هر کدام از این نرم افزارها امکانات مختلفی را به شما ارائه میکنند که بسته به نیازتان میتوانید از آنها استفاده کنید. این نرم افزار در نیوزلند ساخته شده است و بعضی از امکانات آن برای ایران قابل اجرا نیست؛ با وجود این قبل از خرید میتوانید این امکانات را مشخص کنید و اگر به آنها نیازی نداشتید، خرید را انجام دهید. آنان اظهار میکنند، مردان ساختارها و فرایندهای سازمانی را بهگونهای بنا نهادهاند که شرایط حضور و تداوم فعالیت زنان را دشوار و سازوکار خودحذفی زنان از حوزههای تخصصی و مسئولیتهای بزرگتر را به وجود آورد. 

آیا حسابداری جزو مشاغل سخت و زیان آور است؟

مؤسساتی که هدفشان جلب منافع مادی و تقسیم منافع مزبور بین اعضاء خود یا غیر باشد. هدف کلی این پژوهش کشف رابطه بین شفافیت گزارشگری مالی و نرخ مؤثر مالیاتی شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران است. سپیدار، نرم افزار حسابداری شرکتی کمپانی معروف همکاران سیستم میباشد که با هدف پیاده سازی سیستم مالی منسجم مخصوص شرکتهای کوچک و متوسط ایجاد شد. حسابداری مالی نام علمی است که در آن دیتاهای مربوط به فعالیت های مالی ثبات و گزارش میشود. 6. از شبکه گسترده ارائه و فروش (300 نماینده در سرتاسر کشور) بهرهمند است. هدف اصلی گروه نرم افزار حسابداری محک ارائه محصولاتی ساده و در عین حال نوآورانه است، به طوری که هر شخص و یا کسب و کاری، بدون حتی حداقل دانش حسابداری بتواند امور مالی و حسابداری خود را انجام دهد. گزینههای دیگری نیز وجود دارند که ممکن است در یک نرم افزار باشد و در دیگری نباشد یا بنابر شرایط خاصی توسط شرکت سازنده و پشتیبان نرم افزار به مشتری ارائه شود. حالا که میدانید از نرم افزار حسابداری چه میخواهید نوبت به خرید نرم افزار است. 

https://accniaz.com/product/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1/

ایا رشته حسابداری اینده شغلی دارد؟

قبل از خرید باید نیازهای کسب و کار خود را بسنجید و با توجه به اندازه کسب و کار و نوع فعالیت خود، بهترین گزینه را انتخاب کنید. تا همین چند وقت پیش، تمامی امور مالی و حسابداری، خرید و فروشها، هزینهها، درآمدها، مطالبات و غیره در دفاتر و روی کاغذ توسط یک یا چند شخص ثبت میشد. معمولا هر یک از انواع نرم افزار حسابداری از لحاظ امکانات به سطوح مختلف دسته بندی میشوند که هر کدام متناسب با امکاناتی که در اختیار کاربر قرار میدهند قیمت متفاوتی دارند. 9. بیش از 80 درصد از مشتریان جدید این نرم افزار توسط مشتریان قدیمی معرفی میشوند. برای اینکه به این نقطه نرسید و از اول همه چیز روی روال باشد، پنج نمونه از بهترین نرم افزارهای حسابداری را به شما معرفی میکنیم که به طور ویژه مخصوص کسب و کارهای کوچک هستند. برای معرفی تعدادی از نرم افزارهای حسابداری ابتدا به سراغ تاریخچه تولید نرم افزار حسابداری میرویم. اصولا هر کسب و کاری با هدف درآمد و منفعت راه اندازی میشود و قطعا هر کسب و کاری برای اینکه میزان موفقیت خود را ارزیابی کند نیاز به ابزار مناسب و دقیق دارد. 2. کار با این نرم افزار نیاز به تخصص حسابداری ندارد چون تمام اسناد به طور خودکار صادر میشوند.

آیا رشته حسابداری بورس تحصیلی خارج از کشور دارد؟

تمامی نرم افزارهای حسابداری توابع اصلی از جمله حساب پرداختنی، حساب دریافتنی، صدور فاکتور، دفتر کل و عناصر استاندارد حسابداری را شامل میشوند. این محصول شامل امکانات بیشماری ازجمله صدور انواع فاکتور، اعلام سررسید چکها به صورت اتوماتیک، امکان دریافت گزارشهای متنوع و… نرم افزار Xero همچنین امکان کپی قبضهای پرداختی را برای صاحبان کسب و کار فراهم میکند و همه چیز را به صورت ثبت شده نگهداری خواهد کرد. برای مثال نرم افزارهای ساده و متوسط این مجموعه برای افرادی که کسب و کار کوچک دارند، طراحی شده است و به آنها امکان حساب و کتاب دقیق را میدهد. مزایای نرم افزار حسابداری زمانی بهتر و بیشتر مشخص میشود که با حسابداری سنتی مقایسه شود. فراگیران با شرکت در دورههای جامع بازار کار فوت و فن کار را یاد میگیرند و برای خودشان فرصت شغلی معتبری میسازند. با زدن یک دکمه کل اطلاعات مشتری یا شریک تجاری، سوابق معاملات، تاریخ سررسیدها و غیره را مشاهده میکنید. مواد برگشتی به انبار با همان نرخی که صادر شده به انبار برگشت داده می شوند و به منزله یک وارد خواهند بود ولی چون ممکن است با مواد خریداری شده دچار تداخل شوند اکثر حسابداران در سیستم حسابداری انبار مواد برگشتی به انبار آدرستون صادره و کارت حساب مواد با رنگ قرمز یا با علامتی مشخص میکنند و سپس تعداد آن را با تعداد موجودی و مبلغ آن را به مبلغ موجودی مواد اضافه می کنند.

https://accniaz.com/product/آموزش-تنظیم-اظهارنامه-مالیاتی-مشاغل/
دسته ها :
يکشنبه سوم 11 1400

امروز جمعه (اول بهمن‌ماه) در مازندران و گلستان، بارش برف و باران، در خراسان شمالی، ارتفاعات البرز شرقی استان سمنان و شرق استان تهران، برف و وزش باد شدید و کولاک برف و نیز در خراسان رضوی و جنوبی، سبب بارش پراکنده می‌شود. شدت بارش در مازندران و گلستان خواهد بود.

تا اواخر وقت امروز (اول بهمن‌ماه) در نیمه شرقی کشور وزش باد، شدید خواهد بود و در برخی مناطق از شرق و جنوب شرق کشور امکان خیزش گرد و خاک وجود دارد. همچنین جمعه (اول بهمن‌ماه) در استان‌های تهران، البرز، قزوین، قم، مرکزی، سمنان و اصفهان وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود و در مناطقی از قم، نیمه جنوبی سمنان و اصفهان، می‌تواند سبب خیزش گرد و خاک شود و همچنین در جنوب غرب کشور ورود گرد و خاک از کشور عراق دور از انتظار نیست.

امروز جمعه (اول بهمن‌ماه) در نیمه غربی و نواحی مرکزی کشور و روزهای جمعه و شنبه (۱و۲ بهمن‌ماه) در نیمه شرقی کشور، کاهش محسوس دما بین ۵ تا ۱۲ درجه رخ خواهد داد.

از یکشنبه (سوم بهمن‌ماه) تا پایان هفته، ماندگاری هوای سرد و روند کند افزایش دما در حدود ۵ درجه را در کشور خواهیم داشت و از روز شنبه (دوم بهمن‌ماه) تا اواخر هفته در بیشتر مناطق کشور جوی پایدار همراه با افزایش غلظت آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت پیش‌بینی می‌شود

جمعه و شنبه (۱و۲ بهمن‌ماه) خلیج فارس، تنگه هرمز، دریای عمان و دریای خزر امروز جمعه، مواج و توفانی هستند.

دمای هوای تهران فردا شنبه (دوم بهمن‌ماه) صاف تا قسمتی ابری و در بعضی ساعت‌ها همراه با غبار محلی با کمترین و بیشترین دمای ۳- تا ۶ درجه سانتیگراد، در روز یکشنبه (سوم بهمن‌ماه) صاف همراه با غبار محلی و در بعضی ساعت‌ها غبارآلود با بیشترین و کمترین دمای ۲- و ۸ درجه سانتیگراد خواهد بود.

طی امروز (اول بهمن‌ماه) سنندج با بیشینه دمای منفی ۶ درجه سانتیگراد، سردترین مرکز استان کشور لقب می‌گیرد و فردا (دوم بهمن‌ماه) تبریز و سنندج با دمای منفی ۴ درجه سانتیگراد، سردترین مراکز استان کشور خواهند بود.

دسته ها :
جمعه اول 11 1400

اگر می خواهید برای خرید مکمل های دارویی مانند مکمل های عفونت زنان اقدام کنید، می توانید به سایت دکتر کیوان آقامحمدپور مراجعه کنید. همچنین می توانید یک پد پانسمان (گاز) آغشته به مخلوط سیر و روغن را مدتی روی زگیل بگذارید. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ ویروس HPV یا پاپیلوما ویروس، یک بیماری مقاربتی است که بیش از ۱۰۰ نوع دارد. شکل ظاهری آن به صورت گوشتی یا گل کلمی است و درمان آن به خصوص برای بانوان ضروری است زیرا در مواردی منجر به سرطان دهانه رحم می شود. درمان آن گاهی اوقات سخت است و اگر سیستم ایمنی مختل شود، تعداد آن افزایش پیدا می کند. دوران نقاهت بعد از جراحی بستگی به محل و تعداد زگیل های تناسلی دارد. درد بعد از عمل با لیزر نسبت به جراحی سنتی بسیار کمتر و میزان خونریزی نیزکمتر است همچنین میزان عود کمتر است. بعد از آن می توان دارو را به وسیله آب و صابون ضعیف شست.

بیشتر افراد وقتی در مورد از بین بردن خال و یا زگیل صحبت می کنند اولین نکته ای که به ذهنشان می رسد این است که از روش های درمانی با الکترولیزر استفاده کنند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فراهم شدن امکانات تازه در خصوص روش های درمانی ضایعاتی مانند خال و یا زگیل ها، درمان با لیزر ساده ترین و بهترین روش بدون درد برای درمان به حساب می آید. تظاهرات بالینی زگیل­ های تناسلی خارجی می­تواند بر اساس اندازه، تعداد و محل زگیل­ ها، بسیار متفاوت باشد. این ماده حاوی اسید است و مشابه با داروهای موجود در داروخانه ها، می تواند به از بین بردن ویروس ها کمک کند. اسید سالیسیلیک را امتحان کنید. با داشتن رابطه جنسی با شخصی که به HPV آلوده است ، می توانید HPV دریافت کنید. بنابراین داشتن یک زندگی سالم تنها میتواند به بدن شما کمک کند تا از خودش در مقابل HPV محافظت کند اما تنها راه جلوگیری از ابتلا به این بیماری پرهیز از رابطه جنسی است. پس همین جا می توان به این نکته اشاره کرد که در صورت داشتن رفتار جنسی ایمن و توجه به سلامت جنسی می توان ار ابتلا به این بیماری جلوگیری کرد.

هر دو نوع واکسن باید قبل از اینکه فرد از نظر جنسی فعال شود تزریق شود، زیرا قبل از قرار گرفتن در معرض HPV موثرتر هستند. از آنجایی که این بیماری به شدت سرایتی است، معمولا با اولین تماس جنسی سریعاً به بدن فرد منتقل میگردد و به دنبال آن زائدههایی در اطراف ناحیه ی تناسلی و مقعد به وجود میآید. زگیل تناسلی در زمان بارداری به جنین منتقل نمیشود و خطری جنین را در زمان بارداری تهدید نمی کند. خیر. این ویروس از طریق تماس پوستی ناحیه تناسلی منتقل میشود و هرکسی که به لحاظ جنسی فعال است ممکن است به آن مبتلا شود. شما ممکن است در اولین تماس جنسی خود به این ویروس مبتلا شوید. این ویروس کشنده نیست و شاید اولین واکسن ضد سرطان دنیا همین واکسن باشد. احتمالا مصرف دارو برای درمان زگیل تناسلی در مردان و زنان، که غالبا شامل پماد زگیل تناسلی و کرم می باشد، اولین اقدام پزشک شما است. برای تشخیص قطعی ابتلا به این ویروس آزمایشاتی وجود دارد، این تست شامل آزمایشات DNA است. چه واکسن زده باشید و چه نه، تست پاپ اسمیر مرتب به شما کمک میکند که ناهنجاری های دیگر ناشی از این ویروی را تشخیص دهید.

این آزمایش به طور مستقیم به دنبال مواد ژنتیکی (DNA) HPV در یک نمونه از سلولها می باشد. آنها ممکن است از یک محلول اسیدی ملایم استفاده کنند که به دیده شدن بیشتر زگیل کمک می کند. جهت دسترسی به بخشهای مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که شما می توانید با پزشک معالج خود برای انتخاب نوع درمان مشورت کنید به عنوان مثال برای برخی از انواع زگیل ها که به مرحله حاد رسیده است، درمان با لیزر کفایت نمی کند و بایستی تا حتما از درمان با الکترولیزر استفاده کنند. همچنین پزشک می تواند یکی از دو روش درمانی موضعی را برای تسریع در برداشتن زگیل ها اعمال کند. برش زگیل: با تشخیص پزشک، ابتدا بی حسی موضعی انجام می شود؛ سپس زگیل با وسایل مخصوص جراحی برش داده خواهد شد. بله زگیل مقعدی هم مانند سایر بیماری های موضعی درمان پذیر است. درست است که این ویروس باعث سرطان دهانه رحم میشود که بیماری مختص زنان است اما این ویروس همچنین میتواند منجر به سرطانهای آلت تناسلی مردانه و مقعد و سر و گردن شود.

اطلاعات بیشتر:

https://irurology.com/%D8%B2%DA%AF%DB%8C%D9%84-%D8%AA%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%84%DB%8C-%D9%88-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF/

دسته ها :
جمعه اول 11 1400

وقتی صحبت از دوام مطرح میشود، این لاستیکها نسبت به لاستیک های تمام فصلی سریعتر تحلیل میروند، به ویژه هنگامیکه به آنها فشار زیادی وارد کنند. برای خرید لاستیک نو، باید اطلاعاتی از جمله اندازه لاستیک، میزان سرعت و سایش آج (یعنی لاستیک تا چند کیلومتر دوام میآورد) را بدانید. 

اگر در خرید لاستیک خودرو اشتباه کنید، میتوانید به نوعی روی عملکرد خودروی خود و توانایی آن برای مقابله با هر نوع آبوهوا تاثیر بگذارید. هر چند در گذشته از این نوع لاستیکها، تنها در ماشینهای مدل بالا و ورزشی استفاده میشد؛ اما امروزه، شاهد استفاده از تایرهای دارای عملکرد بالا نیز در بسیاری از اتومبیلهای معمولی هستیم. از آنجا که همیشه چرخ های جلو (رانندگی) سایش بیشتری دارند ، پس هر 10-15 بار. مصرف سوخت بهینه: به دلیل اینکه این تایرها برای جاده های آسفالته طراحی شدهاند در اکثر مدلها با توجه به مصرف سوخت بهینه تولید میشوند. شاید در نگاه اول دلیل تمیز کردن لاستیک ماشین برای شما حفظ ظاهر زیبای خودرو باشد اما بسیار جالب است که بدانید با شستن مرتب لاستیک و چرخ خودرو می توانید به هنگام ترمز گرفتن خودرو عملکرد بهتری داشته باشد. لاستیک خودرو جزء مهم ترین قسمتها در خودرو به شمار می آید و مراقبت از آن برای حفظ زیبایی ظاهر خودرو از اهمیت ویژه ای برخوردار است. 

خرید لاستیک خودرو


برای مثال اگر شما در یکی از شهرهای سردسیر که زمستانی بسیار سرد دارد، زندگی میکنید باید لاستیکی را انتخاب کنید که از مقاومت بسیاری در برابر سرما برخوردار است. شرکت های تولید لاستیک برتر از پشتیبانی فنی فوق العاده ای برخوردار هستند، اما محصولات آنها نیز بسیار گران ترند. تایر های سری V تا ثبل از سال ۱۳۹۲ فقط به صورت واردات موجود بودند و برای خرید آن ها چاره ای جز پرداخت هزینه بسیار بالا نبود. این نوع لاستیک تقریبا لاستیک بی عیب و نقصی است، چون سواری آرام و روان و کنترل پذیری استثنایی ای در بسیاری از شرایط فراهم می کند. نوع براق زیبایی بیشتری دارد و نوع مات محافظت بیشتر! استفاده نمایید. اسپری براق کننده لاستیک ترتل واکس برای انواع لاستیک ماشین مناسب میباشد. این محصول، دارای قدرت محافظتی میباشد که مانع ترک خوردگی و خراب شدن زود هنگام لاستیک میشود. عناصری همانند کادمیوم و سرب به طور خاصی نگران کننده هستند چون سلامت بشر را به خطر میاندازند به طوریکه افزایش غلظت این فلزات منجر به اثرات منفی بر سلامتی همانند بیماریهای سیستم عصبی، تغییر شکل سلولهای خونی، سرطان و کاهش بهره هوشی میشود. لازم به ذکر است کادمیوم به راحتی از طریق ریشه گیاهان جذب میگردد و سمیت آن برای گیاه تا 20 برابر سایر فلزات سنگین میباشد.

خرید لاستیک نو


این محصول دارای خاصیت براق کنندگی برای لاستیک خودروها نیز میباشد. پس از آشنایی با انواع اسپری لاستیک، ما شما را با 5 محصول برتر از دیدگاه کارشناسان گنجی پخش آشنا میکنیم. سپس مقداری از اسپری لاستیک را روی آن زده و به کمک فرچه رینگ و تایر سعی آن را تمیز میکنیم. بر اساس این تحقیق لاستیکهایی پر شده از باد نیتروژن طی یک دوره ثابت 2.2 psi از فشار باد خود را از دست دادند درحالیکه این رقم برای لاستیکهایی با باد معمولی به 3.5 psi افزایش یافت. ولی کم باد زدن آن علیرغم برخی از تصورات، باعث افزایش حرارت بیمورد لاستیک میشود که طبیعتا انحراف و عدم ترمزگیری را در پی دارد. امروزه، شما حتی می توانید برای خودتان یک تانک گاز بخرید و از کیت باد کردن تایر توسط نیتروژن برای پر کردن تایرهای اتومبیلتان استفاده کنید. شما حتی می توانید با جست و جو در فضای وب نیز فروشگاه هایی را پیدا کنید که اقدام به فروش و عرضه این گاز به صورت آنلاین می کنند. شما حتی می توانید این گاز را در مراکزی که به صورت تخصصی در زمینه گازهای جوشکاری فعالیت می کنند خریداری کنید. چنانچه سه چهار سالی هست خودرویی را خریداری کرده اید، و یا یک ماشین دست دوم تهیه کرده اید، حتما این سوال را از خود پرسیده اید و نیاز به انتخاب و خرید لاستیک مناسب دارید، اما برخلاف تصور عام، انتخاب و خرید لاستیک یکی از مقوله های تخصصی محسوب است که نیاز به تحقیق و بررسی دارد.


اسپری لاستیک در انواع مختلفی با کیفیت متفاوت و برندهای مختلف عرضه می شود و همین نکته باعث میشود قیمت اسپری های لاستیک متفاوت شود و انتخاب از بین آنها کمی دشوار گردد. برای اینکار ابتدا مقداری از اسپری لاستیک را روی پد اپلیکاتور زده و سپس به آرامی روی تمام سطوح لاستیک بکشید. اسپری لاستیک نانوتیس براق کننده و محافظ سطوح لاستیکی و تایر خودرو NanoTiss، یک تمیزکننده خوب و با کیفیت است که با از بین بردن کلیه آلودگی ها درخشندگی عمیقی به تایر خودروی شما می بخشد. در مواقعی که آلودگی و جرم روی لاستیک زیاد است، استفاده از تمیز کننده لاستیک محصولی ضروری است. دقت نمایید که از این دستمال مایکروفایبر برای بدنه خودرو استفاده نکنید و همچنین همراه با سایر دستمالهای ماشین نشویید. خرید لاستیک خودرو آنلاین و اینترنتی به دلیل استحکاک زیاد با سطح زمین به مرور زمان خشک میشود این امر میتواند باعث ترک خودرن و پارگی تایر خودرو شود. تمیز کننده لاستیک معمولا به شکل فوم و شوینده ارائه میشود. عمر بیشتر آج: تایرهای بزرگراهی به طور معمول با الگوهای خاص آج طراحی شدهاند که سر و صدا را کاهش می دهند و گرما را از بین می برند، که به نوبه خود سبب تضعیف سایش و عمر طولانی تر تایر می شود.

دسته ها :
شنبه بیست و هفتم 9 1400

اگر تمایل دارید که فعالیت های تجاری، اقتصادی، غیر تجاری و غیر اقتصادی شما در بین همگان شناخته شود و اعتبار زیادی در بین افراد سرشناس کسب نمایید، به شما پیشنهاد می شود که فعالیت های خود را در قالب یک شرکت انجام داده و یک شرکت معتبر به ثبت برسانید.در صورتی که فعالیت های اقتصادی یا تجاری منجر به ورشکستگی شود، طبق قوانین و مقرارت تنظیم شده به وضعیت شرکت رسیدگی خواهد شد که به مراتب بهتر از ورشکستگی فردی می باشد. بهتر است از قبل، تمام مدارک مورد نیاز را اسکن شده آماده نمایید تا به راحتی در هر مرحله از فرایند ثبت برند، مدارک را بارگذاری نماید. تفاهم نامه سند کوتاهی است که شرکا در آن موافقت خود در مورد سهام اولیه خود برای تاسیس شرکت تایید میکنند. قبل از ثبت شرکت در انگلیس شما باید در دسترس بودن نام شرکت خود بررسی کنید. در صورت متعدد بودن شرکا، در نام شرکت، اسم یکی از شرکا قید گردیده و عبارتی نظیر ( و شرکا ) در ادامه قید می گردد. 5. درصورت سه بعدی بودن بودن علامت ارائه علامت به صورت نمونه گرافیکی یا تصویر دوبعدی به نحوی که از شش زاویه متفاوت تهیه و درمجموع یک نمونه واحد را تشکیل دهند.

یک برند معمولا درون خود مفهوم و شعاری تجاری یک شرکت و یک سازمان را جای داده است. برای ثبت کردن شرکت ها و یا کمپانی های مختلف، باید مراحل گوناگونی طی شود. برای اکثر ساختارهای شرکتی شما باید تفاهم نامه و اساسنامه را تکمیل کنید. تحلیلی از نیاز بازار برای محصولات یا خدمات شما را بررسی نماید. با صنعتی شدن فرایند تولید لباس بسیاری از کارخانههای تولیدی در زمینه تولید لباس پدید آمدند که هر یک تحت عنوان برندی خاص در بازار فعالیت نموده و نیاز بازار را تأمین مینمایند. سهامداران: هر شرکتی باید حداقل یک سهامدار داشته باشد. به طور مثال در صورتی که یک شرکت بخواهد در چندین طبقه از جمله مصارف نساجی و فروش فرش و گلیم و همچنین انواع پوشاک فعالیت داشته باشد و برند ثبت کند باید هزینه هر یک از طبقات را به طور جداگانه پرداخت کند. مدیران شرکت: شرکت شما باید حداقل یک مدیر داشته باشد. در مرحله بعد نیاز به گواهی عدم سوپیشینه هر کدام از اعضا موسس شرکت است (در این مرحله نیازی نیست گواهی را تهیه کنید از آنجایی که استعلام افراد به صورت اینترنتی انجام میشود در صورتی که اعضا سوپیشینه نداشته باشد این مرحله بدون هیچ خطایی پیش میرود.).

همچنین باید نوع سرمایه شرکت اعم از نقدی و غیر نقدی را نیز تعیین نمایید تا هزینه ثبت شرکت مشخص شود. ب- ایجاد تغییر در اساسنامه شرکت. • چند شرکت با هم می توانند بدون وجود اشخاص حقیقی شرکت مستقلی ثبت نمایند.(Joint Venture) به منظور ایجاد اشتغال در ایران،سعی شده است تا این روند در ایران راحت طی گردد. توجه کنید که سهامدار میتواند همان مدیر شرکت باشد. توجه کنید که بسته به نوع تجارت و ماهیت کسب و کارتان ممکن است به مجوزهای بیشتری نیاز داشته باشید که باید این موضوع را بررسی کنید. شما برای ثبت نام باید تمامی اطلاعات و مدارک را به Companies House ارسال کنید. پس از ارسال مدارک و آگهی نوبت اول، باید هزینه حق الثبت و روزنامه رسمی اول از طریق سامانه پرداخت گردد. دسته اول نظافت منزل می باشد: در این دسته بندی می توان به نظافت راه پله، نظافت منزل و ارسال کارگر به صورت روزمزد در راستای نظافت دفاتر کوچک، شرکت های کوچک و غیره اشاره کرد. اما از نظر قوانین و ضوابط اداری می بایست چندین مرحله طی شود تا شرکت در دفاتر ثبت اداره ثبت شرکت ها ثبت گردد.

در مرحله آخر شما باید برای ثبت برند کسب و کار خود را برای اهداف مالیاتی در اداره HMRC ثبت کنید. در مرحله بعد شما باید مناسبترین نوع ساختار شرکتی را برای کسب و کار خود انتخاب کنید. در حقیقت یک شرکت یا یک محصول را می توان با برند و علامت تجاری مربوط به آن شناخت. اما با این حال پیشنهاد میکنیم که شما یک حساب بانکی در انگلستان باز کنید و در صورت نیاز سرمایه اولیه موردنیاز را واریز نمایید. شما باید نام، تاریخ تولد و آدرس محل اقامت سکونت سهامداران شرکت را بدانید. در واقع شما در سایت رسمی موسسه ثبتی بینا با سامانهی معتبر و مطمئنی روبهرو هستید که تمام خدمات ثبتی و حقوقی مورد نیاز خود همچون ثبت برند و ثبت شرکت را بدون نیاز به حظور فیزیکی و در سریع ترین زمان ممکن میتوانید دریافت کنید. معمولا اساسنامه شامل اطلاعاتی در مورد کسب و کار شما از جمله نوع شرکت، نام و آدرس ثبت شده شرکت، فعالیت تجاری که انجام خواهید داد، میزان سرمایه، مشخصات شرکا، مدیران و میزان سهام است. آدرس ثبت شده: برای ثبت کسب و کار خود در انگلستان برای اهداف مالیاتی به آدرس احتیاج دارید. اگر آدرس جداگانهای برای شرکت خود ندارید، میتوانید از آدرس خانه نیز برای ثبت شرکت در انگلستان استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ثبت حقوقی شرکت و برند خود روی این لینک کلیک کنید.

دسته ها :
شنبه بیست و هفتم 9 1400

به نظر شما ما انسان ها چه چیزی را در ورزش دوست نداریم؟ افزایش اندورفین؟ کالری سوزانده شده؟ احساس عجیبی که ریه‌ها در حال نفس گیری شدید هستند، پاها می‌ریزند و در انبوهی از عرق بدبو غرق می‌شویم؟

افرادی که از تمرینات خود لذت می برند، علاوه بر تبدیل تمرینات روزانه به یک روال همیشگی، از مزایای ذهنی ورزش نیز بهره مند می شوند؛ از جمله سطح استرس پایین تر و کاهش خطر افسردگی. برای مثال شما می توانید با خرید یک میز پینگ پنگ اصفهان ورزش و سرگرمی را در کنار خانواده و دوستان خود تجربه کنید. در اینجا شش راه برای فریب دادن خود جهت لذت بردن از ورزش آورده شده است:

 

1-   خودتان را با دیگران مقایسه نکنید

مطمئناً چیزی به نام رقابت سالم وجود دارد اما بسیاری از افراد برای سنجش تناسب اندام خود، از مقایسه استفاده می کنند. ما این کار را در محل کار، خانه و باشگاه انجام می دهیم. نمونه ای از این خودگویی های منفی مانند: "او از من خیلی لاغرتر است" می باشد. در یک مطالعه ژورنال ورزشی که روی 261 زن که در کلاس ورزش شرکت می کردند انجام شد، کسانی که سعی می کردند در کلاس «بهترین» باشند، کم تر از آن لذت می بردند.

 

2-   با دوستان خود ورزش کنید

بسیاری از افرادی که در گذشته ورزش کردن را سرگرم‌کننده نمی‌دانستند متوجه می‌شوند که ورزش کردن با دیگران می‌تواند آن را شبیه به یک شب بیرون رفتن دوستانه کند. در یک مطالعه روی قایقرانان دانشگاه آکسفورد، زمانی که اعضای تیم با هم ورزش می کردند، بدن آن ها اندورفین بسیار بیش تری را نسبت به زمانی که به تنهایی تمرین می کردند ترشح می کرد. به طور مثال شما می توانید با خرید یک فوتبال دستی اصفهان و بازی با دوستان خود، هم ورزش کنید و هم سرگرم شوید.

 

3-   شخصیت تمرینی خود را پیدا کنید

بسیاری از مردم می‌گویند که از ورزش کردن متنفرند، زیرا برنامه‌ای را پیدا نکرده‌اند که با سبک شخصیتی آن ها مطابقت داشته باشد. فهرستی از موارد مورد پسند و ناپسند خود را بنویسید: آیا دوست دارید تمرینات شما اجتماعی باشد یا واقعاً می خواهید زمانی برای تنهایی داشته باشید؟ در مورد تمرینات سریع چطور؟ آیا در زندگی خود به قدرت بدنی بیش تری نیاز دارید؟ فضای باشگاه را ترجیح می دهید یا فضای باز؟ از پاسخ ها برای تعیین نوع تمرینات بعدی خود استفاده کنید. تنها راه برای فهمیدن آنچه دوست دارید این است که انعطاف پذیر باشید و چیزهای جدید را امتحان کنید.

 

4-   از نقاط قوت خود بهره ببرید

اکثر مردم چه در خانه باشند، چه در محل کار یا باشگاه، معمولاً دوست دارند کارهایی را انجام دهند که در آن ها خوب هستند و نسبت به هر چیزی که (حداقل به طور طبیعی) به آن نمی رسد ابراز تنفر می کنند. یک بررسی منتشر شده در یک ژورنال ورزشی نشان می‌دهد که اعتماد افراد به توانایی ورزش خود بالاترین پیش‌بینی‌کننده تعداد دفعات ورزش است. بنابراین اگر هماهنگی چشم و دست شما دقیقاً صفر است، شاید پیوستن به تیم هندبال مدرسه خود، پیشنهاد خوبی برای سرگرمی شما نباشد. حتی ممکن است شما در ورزش های انفرادی مانند دو خوب باشید. پس می توانید با خرید یک تردمیل اصفهان به ورزش در خانه بپردازید.

 

5-   یک چیزی را که در مورد ورزش دوست دارید نام ببرید

بر اساس مطالعه ای که در دانشگاه نیوهمپشایر در سال 2015 انجام شد، یادآوری یک خاطره ورزشی مثبت می تواند به میزان قابل توجهی، میل شما را برای انجام تمرینات بعدی افزایش دهد. فقط مطمئن شوید که خاطره مثبت شما به فرآیند ورزش کردن مربوط می‌شود ( مانند خندیدن هنگام دویدن یا احساس قدرت در طول یک بازی ورزشی در دبیرستان) نه به نتایج تمرین. لازم است که افراد در حین ورزش، دغدغه‌ خود را در مورد موفقیت رها کنند تا به وضعیتی از جریان تمرین در بدن خود دست یابند. اصطلاح دیگری برای آن لحظات «زمان می گذرد، زمانی که شما سرگرم می شوید» می باشد. جریان زمانی رخ می دهد که نواحی قشر جلویی و پیشانی مغز خود را ساکت کنید؛ مناطقی که مسئول صحبت های درونی هستند.

 

6-   ورزش را به عنوان یک پاداش در نظر بگیرید

اگر ورزش را به‌عنوان تنبیهی برای بستنی ای که خورده اید می‌بینید، خود را آماده کرده‌اید تا با احساس گناه و ناامیدی به ورزش بپردازید. به همین دلیل است که یک مجله روانشناسی سلامت از مطالعه بر روی 100 زن دریافت که، هر چه بیش تر از بدن خود ناراضی باشند، کم تر احتمال دارد ورزش کنند. به طور برعکس، اگر ورزش را به‌عنوان پاداشی برای یک روز سخت کاری یا زمانی برای کاهش استرس در نظر بگیرید، شروع به ساختن طرز فکری برای لذت بردن بهینه از آن می‌کنید. این یک مورد تمرین می خواهد اما ارزشش را دارد.

 

7-   صدای آهنگ را بلند کنید

گرگ جاستیس، فیزیولوژیست ورزشی و نویسنده کتاب می‌گوید: این ممکن است ساده‌ترین راه برای فزایش فوری لذت از تمرین باشد. به عنوان مثال، در یک مطالعه در دانشگاه مک مستر در سال 2015 که در آن ورزشکاران موظف بودند تمرینات سرعتی اینتروال را هم با موسیقی و هم بدون موسیقی انجام دهند، 95 درصد از آن ها گفتند که در طول تمرینات همراه با موسیقی، لذت بیش تری بردند. در حالی که باید موسیقی را دوست داشته باشید، تحقیقات نشان می دهد که موسیقی سریع (140 تا 160 ضربه در دقیقه) اغلب برای تقویت خلق و خو، انرژی و تمرین بهترین است. «160 bpm» را در Spotify جستجو کنید تا آهنگ‌هایی را بیابید که متناسب با این موضوع هستند. او می‌گوید، یا اگر می‌خواهید موسیقی خود را هنگام دویدن پخش کنید، سرعت آن‌ را تا ۱۸۰ ضربه در دقیقه برسانید.

 

8-   ورزش های جدید را امتحان و ترکیب کنید

حتی پس از این که تمرینی را پیدا کردید که از آن لذت می‌برید، همچنان مهم است که مرتباً آن را تغییر دهید تا مطمئن شوید که آن را دوست دارید. چه به معنای شرکت در یک کلاس رقص باشد یا فقط تمرینات قدرتی معمولی خود را به صورت دایره ای انجام دهید، به جلوگیری از تداوم یکنواختی کمک می کند. به عنوان مثال، در یک مطالعه در سال 2014، محققان دانشگاه بریتیش کلمبیا از 367 بزرگسال در طول شش هفته نظرسنجی کردند. کسانی که احساس می کردند تمریناتشان دارای بیش ترین تنوع است، گزارش دادند که از تمرینات خود لذت بیش تری می برند.

دسته ها :
چهارشنبه بیست و چهارم 9 1400

به طور خلاصه در این مقاله مقایسه آیفون 13 پرو مکس و آیفون 12 پرو مکس را برای شما ارائه دادیم. 3. طراحی آیفون 13 پرو مکس چه فرقی با آیفون 12 پرو مکس دارد؟ این آداپتور دو پین طراحی شده و دارای خروجی Type C است و با توان خروجی 20 وات دستگاه شما را شارژ مینماید. برای استفاده از این آداپتور به یک دوشاخه تبدیل نیاز دارید. حال به موارد فوق، وزن 135 گرمی دستگاه را نیز اضافه کنید تا در کسری از ثانیه دود از سرتان بلند شود البته که دستگاهی به این کوچکی نقاط قوت و ضعف خود را دارد و هدف ما از نگارش چنین بررسی ای همین موضوعات است. این کمبود، میتواند باعث شود که هر دستگاهی هر چقدر هم که قدرتمند و قوی باشد، باز هم دچار چنان کمبود بزرگی شود که کل تجربه کار کردن مردم از آن به یک کابوس تبدیل شود.

امروزه دیگر میتوانیم بگوییم که گوشیهای هوشمند، فوق العاده سریع و قدرتمند هستند و عملکرد آنها بسیار بیشتر از دستگاهی است که صرفا برای تماس گرفتن و یا پیامک دادن به کار برده شود. بر اساس ادعایی که خود شرکت اپل مطرح کرده است، شما در مدلهای زیر از گوشیهای لاین آپ iPhone قادر هستید که ۵۰ درصد از ظرفیت باتری دستگاه خود را تنها در عرض ۳۰ دقیقه کامل کنید؛ صد البته، به شرطی که ابزار لازم را هم برای این کار در اختیار داشته باشید. نهایت خروجی این شارژر که به ۱۸ وات قدرت میتواند دست پیدا کند، میتواند ظرفیت باتری یک گوشی هوشمند از لاین آپ سری iPhone را تنها در عرض ۳۰ دقیقه از ۰ به ۱۰۰ درصد برساند که واقعا فوق العاده است. یکی دیگر از نشانه های فیک بودن آداپتور تقلبی 20 وات اپل این است که فلزی را که مخصوص شارژر در وسط آداپتور قرار می دهند در محصولات تقلبی گاهی به سختی و برخی موارد با اعمال فشار باز و بسته می شوند که اعمال فشار در برخی موارد باعث از بین رفتن حالت فنری می شود. یک طراحی زیبا و صیقل داده شده، دوشاخههای جمع شونده، شارژ دو حالته، قابلیت پشتیبانی از تعداد بسیار زیادی از دستگاههای مختلف و همچنین قیمت بسیار مناسب، جزو ویژگیهای شاخص و برجستهای به شمار میروند که این شارژر در اختیار کاربران خود قرار میدهد،پیشنهاد ما خرید شارژر 20 وات ایمن خرید می باشد.

این شارژر، با قدرت زیادی که در اختیار دارد، یکی از بهنرین گزینهها برای کاربران گوشیهای سری آیفون ۱۲ به شمار میرود که فاقد شارژر هستند. جالب است که بدانید گوشی iPhone 12 Pro دارای ظرفیت مشابهی با این گجت بوده و در صورت استفاده از شارژر ۲۰ واتی باتری آن ۵۵ درصد شارژ خواهد شد. کافی است مواردی که ذکر شد مانند گارانتی و نوشتههای روی شارژر را مدنظر قرار دهید و بعد از خرید به خوبی از آن نگهداری کنید. علاوه بر این شما می توانید تعداد مختلفی از ویجت ها را بر روی هم قرار داده و یک گروه از ویجت ها ایجاد کنید. این نوع حسگر از یک سری خازن کوچک برای ایجاد نقشهی داده اثر انگشت استفاده میکنند که فریبشان بسیار دشوار است؛ زیرا از تصویر اثر انگشت بهصورت مستقیم استفاده نمیکنند. علاوه بر این، کاملا باید مراقب باشید که این شارژر را گم نکنید. اما جای هیچ شکی نیست که هم برای لاین آپ سری iPhone 11 و هم گوشیهای سری آیفون ۱۲ یکی از قابل اطمینانترین و بهترین گزینههایی است که کاربران میتوانند به آن دسترسی پیدا کنند و علاوه بر این، به هیچ وجه شما را ناامید نخواهد کرد.

علاوه بر این، درگاه USB C میتواند سایر دستگاههای دیگری که قابلیت پشتیبانی از Power Delivery را در اختیار دارند، با سرعتی که به ۲۷ وات نیز میرسد، به سرعت شارژ کند. همانطور که احتمالا میدانید، اگر شارژر iPhone 11 معمولی را فاکتور بگیریم، این مدل تقریبا تمام ویژگیهای دیگری که در مدلهای Pro این لاین آپ وجود دارد را در اختیار دارد و همین امر باعث شده است که یکی از محبوبترین و پرفروشترین مدلهای این لاین آپ به شمار بیاید. به طور کلی روی هم رفته، Anker PowerPort PD 2 یک شارژر سریع عالی و بسیار خوب برای همه مدلهای لاین آپ iPhone از شرکت اپل به شمار میرود. با توجه به عدم وجود شارژر در جعبه لاین آپ گوشیهای هوشمند جدید سری آیفون ۱۲ و همچنین ضعف شدید سری iPhone 11 در قدرت شارژر ، به احتمال زیاد شما تا به حال به فکر تعویض شارژر برای گوشی iPhone خود افتادهاید تا در صورتی که یکی از مدلهای سری آیفون ۱۲ را خریداری کردید نیز بتوانید به استفاده از آن همچنان ادامه دهید. به عبارت دیگر، فقط مدلهای زیر در لاین آپ گوشیهای هوشمند آیفون قابلیت پشتیبانی از شارژر سریع در اختیار دارند. این شارژر برای این منظور طراحی و ساخته شده است تا نهایت شارژ را در اختیار مدلهای لاین آپ سری آیفون ۱۲ قرار دهد.

دسته ها :
پنج شنبه هجدهم 9 1400

آلمان کشوری است که معمولاً نیازی به ارائه ندارد. بی شک این کشور با ثبات اقتصادی و سیاسی جمهوری و جایگاه والای آن در روابط بین المللی در سراسر جهان همراه است. به همین دلیل بررسی بهترین روش ثبت شرکت در آلمان بسیار حائز اهمیت است.

بهترین روش ثبت شرکت در آلمان

در آلمان ثبت شرکت نیاز به هزینه های زیادی ندارد. برای ایجاد شرکت، داشتن 25000 یورو کافی است. علاوه بر این، صاحب شرکت می تواند این مبلغ را به صلاحدید خود اعمال کند. به عنوان مثال، سرمایه گذاری در توسعه تجارت یکی با روش GmbH که به عنوان بهترین روش ثبت شرکت در این کشور شناخته می شود. در صورت داشتن دو یا چند مؤسس، نیمی از سرمایه مجاز بلافاصله پرداخت می شود. یک سال به شرکت برای پرداخت مابقی مبلغ مهلت داده می شود. پس از تأیید اسناد تشکیل دهنده، شرکت می تواند فعالیت خود را آغاز کند.

بنیانگذاران شرکت GmbH که در ثبت تجاری، شرکت خود را ثبت کرده اند، مسئولیت محدودی به میزان سرمایه مجاز دارند. ثبت شرکت GmbH بهترین روش ثبت شرکت در آلمان است که در آن تفاهم نامه انجمن اصلی ترین سند تشکیل دهنده است. انتخاب نام شرکت تقریبا نامحدود است. اخذ مجوز در اتاق بازرگانی و صنایع ضروری است. لازم است علامت اختصاری GmbH ذکر شود. حداقل تعداد بنیانگذاران ثابت نیست. آنها می توانند اشخاص حقیقی یا حقوقی خارجی و آلمانی باشند. ایجاد شرکت با یک مدیر مجاز است. او می تواند غیر مقیم حوزه قضایی باشد، اما در برخی ایالت ها شرایط دیگری وجود دارد.

 

مزایای بهترین روش ثبت شرکت در آلمان

 

      کمترین محدودیت برای ثبت شرکت توسط اشخاص حقیقی خارجی و داخلی

      کمتر شدن مراحل مربوط به دستگاه های قضایی

      امکان پرداخت نیمی از سرمایه بعد از ثبت شرکت را آلمان

 

وظیفه اصلی شرکت آلمانی GmbH تضمین فرصت هایی برای انجام تجارت با شرکای غرب و شرق است و شرکت های ثبت شده در CIS ممکن است به اندازه کافی برای آنها قابل اعتماد تلقی نشوند. GmbH در آلمان شکل ساده، منعطف و مقرون به صرفه ای از کسب و کار به استثنای مسئولیت شخصی سرمایه گذاران است. در راه ثبت شرکت در آلمان، باید اطلاعات کافی کسب شود.

 و بهترین روش ثبت شرکت در آلمان LLC

LLC شرکت بازرگانی و شخص حقوقی بدون در نظر گرفتن نوع فعالیت است. با توجه به حاشیه کم برای حداقل سرمایه مجاز GmbH در آلمان، برای طرف مقابل تا حدودی خطرناک است؛ اما در عین حال، شرکت کنندگان آلمانی LLC نسبت به سهامداران مشارکت بیشتری در تجارت نشان می دهند. در درجه اول تصمیم گیری در مورد تأسیس شرکت، صدور وام های پولی و واگذاری سهام است. به صراحت می توان گفت که شرکت LLC( GmbH) در آلمان طی دهه های گذشته خود را به طور قابل اعتمادی در زمینه تجارت بین المللی ثابت کرده است.

نتیجه

به طور کلی نمی توان گفت که چه روشی به شکل ثابت به عنوان بهترین روش ثبت شرکت در آلمان است. ثبت شرکت به روش اخذ اقامت برای برخی از افراد ممکن است که بهترین روش شناخته شود.

 

دسته ها :
سه شنبه شانزدهم 9 1400
X