دسته
مطالب مفید
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 10708
تعداد نوشته ها : 68
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem260


مصرف بتا-آلانین به همراه غذا حتی میتواند سطوح کارنوزین را به مقدار بیشتری افزایش دهد. یک عارضه جانبی احتمالی دیگر میتواند کاهش سطوح تائورین باشد، زیرا بتا-آلانین برای جذبشدن توسط عضلات با تائورین به رقابت میپردازد. اما برای اطلاع از قیمت فروش جزئی گرده گل می توانید از طریق لینک فروشگاه اینترنتی عسل یاس اقدام کنید. با استفاده از این مکمل های بدنسازی خیال شما راحت میشود که حداکثر بهره را از تمرینات ورزشی که انجام میدهید، بردهاید. این مکمل اگر به صورت زیاد و دوز بالا مورد استفاده قرار بگیرد تعادل هورمونی بدن را بر هم زده و موجب بروز بیماری هایی مانند ناباروری و حمله قلبی خواهد شد. تا اینکه بعد تولد سپهر بازم وزنم زیاد شد و دیگه واقعا برام غیر قابل تحمل شده بود. تا زمانی که تکنولوژی وجود نداشت، انسان، خود مجبور بود تمام کارهایش را انجام دهد اما از زمانی که ماشینها پای خود را به زندگی ما باز کردند، کم تحرکی شیوع زیادی پیدا کرد و موجب اضافه وزن در اغلب افرادی که ورزش در برنامه روزانه آنها جایی ندارد، شد. به افزایش و نگهداری وزن و همچنین عضله سازی کمک میکند.


از پروتئین هیدرولیز شده گاو بدست آمده و علاوه بر افزایش توده عضلانی در افزایش تراکم استخوانها و کمک به حفظ سلامت افراد مسن نیز موثر است. بتا-آلانین را میتواند از مواد غذایی غنی از کارنوزین مانند گوشت، ماکیان و ماهی بدست آورد. بی سی ای ای از جمله اسیدهای آمینه ضروری است و بر خلاف آمینو اسیدهای غیر ضروری، بدن قادر به تولید آن نیست و حتما باید از طریق مصرف مواد غذایی برای بدن تامین شود. مکملهایی مانند BCAA برای افرادی که میخواهند بدون اضافه کردن حجم چربی، حجم عضلات خود را افزایش دهند، مناسب هستند. تاثیر بتا-آلانین در ترکیب با مکملهایی نظیر بیکربنات سدیم یا کراتین بیشتر میشود. برخی شواهد حاکی از تاثیر احتمالی بتا-آلانین بر روی ترکیب بدنی است. 1. تاثیر کراتین در سلامت قلب : مصرف کراتین منجر به افزایش سطح انرژی سلول های قلب ، بهبود سلامتی شریان ها و کاهش کم خونی موضعی / تصلب شریان ها می گردد. CoQ10 می تواند با کاهش استرس اکسیداتیو در سلول ها و بهبود عملکرد میتوکندری، می تواند به افزایش انرژی عضلانی و در نتیجه بهبود عملکرد ورزشی کمک کند. خواص آنتیاکسیدانی کارنوزین شامل از بین بردن رادیکالهای آزاد و کاهش استرس اکسیداتیو میشود. از برترین منابع غذایی حاوی بتا-آلانین میتوان به گوشت، ماکیان و ماهی اشاره کرد.


مصرف همزمان آن به همراه یک وعده غذایی میتواند بیشتر موثر باشد. همچنین همزمان با افزایش ظرفیت تمرین و استقامت عضلانی، به کاهش خستگی کمک میکند. زمانی که به صورت همزمان با بتا-آلانین مصرف شود، میتواند کارایی، قدرت و توده خالص عضلانی را افزایش دهد. با مصرف دوزهای کمتر (در حدود ۸۰۰ میلیگرم) در هر بار، میتوان از بروز این احساس جلوگیری نمود. به نظر میرسد مکملهای بتا-آلانین در تکمیل ذخایر کارنوزین عضلات بهتر از مصرف کارنوزین به تنهایی موثر باشد. مقادیر کارنوزین موجود در عضلات افراد گیاهخوار تقریبا ۵۰٪ کمتر از سایر افراد است. گلوتامین نیز یک آمینو اسید است که به طور طبیعی توسط بدن به تنهایی تولید می شود. مانند تمامی اسیدهای آمینه BCAA نیز ساختمان پروتئینها را تشکیل میدهند. با مصرف این مکمل روند ریکاوری ورزشکار نیز بهبود پیدا میکند. نیتریک اکسید در بهبود عملکرد بسیاری از سلولهای بدن نقش مهمی ایفا میکند. بسیاری از مطالعات به بررسی ترکیب بتا-آلانین و بیکربنات سدیم پرداختهاند.


یکی از پرکاربردترین مکملهای ورزشی در عرصه بدنسازی و انجام ورزش به صورت حرفهای مکمل BCAA است که به دلیل نام انگلیسی خود برای بسیاری از افراد ناشناخته به نظر میرسد. بتا-آلانین باعث افزایش سطوح کارنوزین شده که میتواند فواید متعددی را برای سلامت به همراه داشته باشد. به علاوه، مطالعات درونکشتگاهی نشان میدهند که کارنوزین باعث افزایش تولید نیتریک اکسید شده که به مقابله با روند پیری کمک میکند و همچنین باعث بهبود سلامت قلب میشود. قرص مولتی ویتامین اسپرت ژن استار محصول شرکت سایتک نوتریشن کشور مجارستان، قابل مصرف برای بانوان و آقایان که یکی دیگر از محصولات ویتامین بدنسازی در داروخانه آنلاین می­باشد که موجب کاهش خستگی، تقویت سیستم ایمنی، پیشگیری از کم­خونی، افزایش اشتها، تأمین انرژی برای انجام فعالیت­های ورزشی، سلامت پوست و مو، تنظیم متابولیسم بدن و… این اطمینان را به شما می دهد که منبع کافی از ویتامین ها و مواد معدنی ضروری را دریافت کنید تا به عملکرد روان بدن شما کمک کند. 


اطلاعات بیشتر:

https://mokamelplus.ir/


دسته ها :
چهارشنبه اول 4 1401
X